Nakupujte s rozumom

PRÍRUČKA PRE ŠIKOVNÉ NAKUPOVANIE WPC DECK

Vyznajte sa vo svete obkladov WPC a spoznajte kroky, ktoré vedú k šťastnému nákupu. Pomôžeme, aby ste sa rozhodli správne.

Vyznajte sa vo svete obkladov WPC

Spoznajte, aké informácie potrebujete, aby ste sa rozhodli správne.

MATERIÁL Lebo sa všetko začína od základov.

VÝROBA 17 ročné výrobné skúsenosti.

KVALITA WPC DECK záruka kvality.

ZÁRUKA 10 ročná záruka od Európskeho výrobcu.

Štyri šikovné otázky pre šikovné rozhodnutie. Pretože FAKTY SÚ TVRDÝM ORIEŠKOM.

Spoznajte vlastnosti obkladov WPC.

Spoznajte načo sú dobré a načo nie obklady WPC. Spoznajte technické parametre obkladov WPC. Spoznajte podmienky inštalácie, aby ste nosný povrch vedeli správne pripraviť, alebo aby ste vedeli správne vybrať pre už existujúci povrch. Odborníci WPC DECK Vám radi pomôžu pri hľadaní odpovedí na technické otázky.

Čo sa týka vlastnosti obkladov WPC, INFORMUJTE SA Z DÔVERYHODNÝCH ZDROJOV. Technické, montážne a údržbové parametre obkladov WPC sú stanovené výrobcom. Informácie pochádzajúce z iných zdrojov nie sú dôveryhodné, a môže sa stať, že obsahujú nesprávne alebo nepresné parametre.

Príďte sa pozrieť na živo, aby ste videli skutočné farby a povrchy.

Prečo je dôležité, aby ste videli produkty na živo? Pretože v skutočnosti jednotlivé farby a povrchy sa môžu líšiť od obrázkov.

Prečo sa líšia farby na obrazovke od skutočnosti? Na intenzitu farieb má vplyv typ obrazovky, nastavenia a intenzita svetla okolitého prostredia. Preto odporúčame návštevu najbližšej predajne z dôvodu obhliadky farby a povrchu tovaru ešte pred kúpou.

ŠIKOVNÝ NÁPAD ŠIKOVNÉ NAKUPOVANIE

OŠikovný, rýchly, jednoduchý a šťastný nákupný zážitok.

ROZHODNITE SA MÚDRO vyberte produkty WPC DECK, aby nákup bol zážitok a aby kvalita nebola len sľubom ale aj FAKTOM !

Nákup nekončí výberom vysnívaného obkladu WPC. Čaká nás ešte odvoz tovaru a montáž. Využite naše ďalšie služby pre šťastný nákupný zážitok.